Gala Przedsiębiorczości

 Zespół Szkół Tekstylno-Gospodarczych po raz drugi otrzymał tytuł ,,Najaktywniejszej szkoły w Dniu przedsiębiorczości ‘’. Zostaliśmy wyróżnieni spośród 699 szkół z całego kraju, które wzięły udział w tym projekcie.

Program był objęty honorowym patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Uhonorowanie laureatów odbyło się na Gali Przedsiębiorczości w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wśród zaproszonych gości była obecna pani wiceminister edukacji Marzena Machałek oraz Komitet Honorowy Dnia Przedsiębiorczości w składzie: prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska, poseł na Sejm RP Ewa Tomaszewska i prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniew Modrzewski. Pani wiceminister podkreśliła, jak dobrze Dzień przedsiębiorczości wpisuje się w cele edukacyjne nowoczesnego szkolnictwa, które przygotowuje uczniów do przyszłej pracy i pozwala właściwie wybrać ścieżkę zawodową. Uroczystość uświetnił koncert dwóch młodych wiolonczelistów.

Na Gali naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej: Dominka Dec, Ola Miara, Kamil Gałka oraz pani dyrektor Iwona Barnat i koordynator projektu Bożena Tomasiewicz.

Kolejna edycja Dnia przedsiębiorczości rozpocznie się 26 kwietnia 2017 r.

Zapraszamy do udziału!


© 2015 ZSTG
Logowanie