Targi Edukacyjne 2017

 W dniach 26-28 kwietnia jak co roku, nasza szkoła brała udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych w Łańcucie. Tym razem odbywały się one w budynku Centrum Kształcenia Praktycznego. Uczniowie okolicznych gimnazjów z powiatu łańcuckiego oraz przeworskiego mogli zapoznać się z ofertą szkół średnich z powiatu łańcuckiego. Oferta naszej szkoły cieszyła się sporym zainteresowaniem, głównie za sprawą ciekawie i atrakcyjnie przygotowanego stoiska promującego kierunki gastronomiczne i budowlane. Smakołyki na stole, a obok niego uśmiechnięci uczniowie naszej szkoły, przyciągały uwagę licznie zebranych gimnazjalistów. Mogli oni nie tylko posmakować kulinarnych atrakcji, jak choćby czekoladowego fondue, ale również porozmawiać z uczniami i nauczycielami na temat kierunków kształcenia oferowanych w naszej szkole. Uczniowie klas technikum budownictwa mogli z kolei pochwalić się swoimi projektami wykonywanymi w czasie zajęć lekcyjnych.

  Na zewnątrz, naszą szkołę reprezentowało tradycyjne stoisko z bigosem podawanym wprost z kociołka, a który wcześniej został przygotowany w pracowni zajęć praktycznych w szkole.

  Wszystkich absolwentów gimnazjów zapraszamy jeszcze raz do zapoznania się i skorzystania z oferty edukacyjnej naszej szkoły.


© 2015 ZSTG
Logowanie