XV Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon

 W dniu 26 lutego, nasi uczniowie wzięli udział w Podkarpackich Targach Edukacyjnych organizowanych na terenie G2A ARENA -Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego. Uczestniczyło w nich blisko 100 wystawców: publiczne i prywatne uczelnie wyższe z całej Polski oraz z zagranicy (m.in. z Anglii, Danii, Holandii), szkoły policealne, doradcy zawodowi.

  W ramach wydarzenia EduSalon Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zorganizowała kiermasz książek, podczas którego za symboliczną złotówkę można było nabyć wybrane egzemplarze książek. Równolegle odbywały się XIII Europejskie Targi Pracy WorkExpo.

 Na targach pojawiły się oferty pracy m.in. z branży przemysłowej, motoryzacyjnej, informatycznej, logistycznej itp. Oprócz bezpośredniego kontaktu z pracodawcami zwiedzający mogli uczestniczyć w warsztatach, treningach czy konsultacjach z zakresu rynku pracy oraz sposobów poszukiwania zatrudnienia. Nasi uczniowie podziwiali umiejętności studentów kryminalistyki WSiZ w Rzeszowie.


© 2015 ZSTG
Logowanie